CNC köszörűgép beállító

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált CNC köszörűgép beállító kollégát hosszú távra.

Feladatok

- 4-5 tengelyes CNC profilköszörű gépek beállítása / kezelése
- Korrekciózások elvégzése a CNC gépeken a mérési protokollok alapján
- CNC megmunkáló programok értelmezése
- Műszaki rajzok értelmezése
- Szerszámok, gyémántlehúzók cseréje
- Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje
- Alkatrészek kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonokkal történő mérése
- Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Elvárások

- CNC gépkezelői/programozói végzettség
- 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Műszaki rajz olvasási képesség
- Precíz munkavégzés
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség
- Több műszakos műszakrend vállalása
- Németországi betanulás 12 – 18 hónap
- Angol vagy német nyelv ismerete előnyt jelent, de nem kritérium
- Emelőgép kezelői végzettség (daru kezelő) előnyt jelent, de nem kritérium

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
- Külföldi munkavégzés idején extra napidíj

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.