CMM programozó

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált CMM programozó kollégát.

Feladatok

- CMM programok előállítása határidőre Metromec CM3.8 programkörnyezetben
- Gyártás támogatása elsősorban méréssel kapcsolatos tevé-kenységgel
- Mérési adatokkal kapcsolatos kiértékelések elvégzése (pl.: gage R&R)
- Résztvétel fejlesztési projektekben

Elvárások

- Műszaki rajzok, tűrések önálló értelmezése
- Méréstechnikai ismeretek
- Csapatban történő hatékony munkavégzés
- Csapatban történő munkavégzés
- Motiváció fejlesztési projektekben történő résztvételre
- Legalább egy CAD Program ismerete (Előny ProE, Siemens NX)
- További mérő programok ismerete: Zeiss, PcDmis, Quindos
- MS Office programok ismerete
- Németországi betanulás 12 – 18 hónap
- Angol, vagy német nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
- Külföldi munkavégzés ideje alatt extra napidíj az alapbéren felül

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.