Épületgépész mérnök

Horváth Andrea révén

Feladatok

- beruházási projektek épületgépész feladatainak tervezése, a kivitelezés irányítása, kivitelezőkkel való kapcsolattartás
- Technológiai jellegű beruházásokban való részvétel
- Meglévő épületek és technológiák épületgépészeti újragondolása, bővítéssel kapcsolatos projektek koordinálása
- Engedélyezések megszervezése, koordinálása
- Jelentések, prezentációk készítése, angol nyelven is
- Műszaki dokumentációk készítése

Elvárások

- gépészmérnök végzettség épületgépész szakiránnyal
- minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny)
- AutoCad gyakorlott használata
- Általános számítástechnikai ismeretek (Mail, Web, Office)
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem
- változatos feladatkörök
- kiváló csapat

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.