Könyvelő

Gépjármű lízinggel és flottakezeléssel foglalkozó partnerünk számára keresünk könyvelőkollégát, mérlegképes könyvelői képesítéssel.

Feladatok

- beérkező számlák formai és tartalmi követelményeinek ellenőrzése, könyvelése
- szállítói folyószámla naprakész karbantartása, folyamatos egyeztetése
- kapcsolattartás a szállítókkal, kompenzálások egyeztetése és könyvelése
- üzleti bankkártyával kapcsolatos elszámolások
- tárgyi eszköz nyilvántartások vezetése
- év végi tárgyi eszköz leltárak összeállítása, egyeztetése
- havi záráshoz vegyes tételek összeállítása és könyvelése
- főkönyvi számlák rendszeres ellenőrzése
- havi zárásokban való közreműködés
- egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

- mérlegképes könyvelői képesítés
- 2-3 év releváns pénzügyi tapasztalat, könyvelői munkakörben
- MS Office alkalmazás ismerete, felhasználói szintű Excel ismeret
- angol nyelvtudás előny
- proaktív, önálló személyiség

Amit kínálunk

- kiemelkedő fizetés
- cafeteria
- utazás támogatás/ ingyenes parkolóhely biztosítása
- egészségügyi szolgáltatás támogatása (közel 30 szakágban)
- stabil, világhírű vállalat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Orsolya Vilmányi
+36 30 985 9726
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.