Számviteli tanácsadó

Készen állsz új kihívásokra? Szeretsz számokkal dolgozni? Átlátod a folyamatokat és jól tudsz kommunikálni? Itt a lehetőség! Nemzetközi partnerünk keresi belső számviteli tanácsadóját! (nem big4)

Feladatok

- A számviteli feladatok és folyamatok tekintetében a törvényi és belső szabályoknak való megfeleléshez szükséges belső tanácsadói szerep betöltése (pl. magyar és nemzetközi számviteli szabályozások figyelemmel kísérése, állásfoglalások, szakmai konzultációk, vezetői döntéstámogatás)
- A számviteli tevékenység keretrendszerének gondozása, különös tekintettel a számviteli politikára, egyéb szabályozásokra
- A számviteli feladatok minőségi és határidőre történő elvégzésének támogatása és koordinálása
- Management számára történő számviteli és pénzügyi tanácsadás
- Stakeholderekkel való kapcsolattartás és együttműködés

Elvárások

- Pénzügyi vagy gazdasági diploma
- Mérlegképes könyvelői vagy ACCA képesítés
- Legalább 3 éves teljes körű könyvelői vagy audit tapasztalat
- Folyékony angol tudás
- Proaktivitás
- Rugalmasság

Amit kínálunk

- Hosszútávú lehetőség
- Versenyképes fizetés
- 6. kerületi iroda

Munkavégzés helye

Budapest,

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sára Jakó
sara.jako@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.