Teherautó szerelő

XVII kerületi partnercégünk saját állományába keres 1 fő teherautó szerelő munkatársat!

Válts egy korrekt megbízható cégre még idén, ne szalaszd el az alkalmat!

Feladatok

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Budapestre
teherautó szerelőket.

Feladatok:

– teherautók és trailerek javítása
- kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

szakirányú végzettség
min. 1 év szakmai tapasztalat
megbízható, igényes munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

teljesítményfüggő, szakmában versenyképes fizetést,
béren kívüli juttatásokat,
2 műszakos munkarend,
szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget,
stabil hátterű munkahelyet kínálunk.

Munkavégzés helye

Budapest, XVII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Seregi
+36304554757
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.