Mérnök-üzletkötő

Mérnöki diplomád van, de mindig is vonzott a mozgalmas munkavégzés? Szeretsz tárgyalni stratégiai szemléleted van és jól kommunikálsz?

Feladatok

- A cég portfóliójába tartozó jelöléstechnikai gépek, eszközök, illetve a kapcsolódó teljes körű szolgáltatás értékesítése
- Folyamatos kapcsolattartás és tárgyalás a meglévő partnerekkel B2B szegmensben
- Új ügyfelek felkutatása, vevői igények felmérése
- Termék- és a kapcsolódó szolgáltatási árajánlatok kidolgozása, szerződések kötése
- Szoros együttműködés a társosztályokkal
- Projektek nyomon követése
- Adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése

Elvárások

- Gépész-, villamosmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség (Bsc / Msc)
- Legalább 2 éves gyakorlat műszaki értékesítési területen
- Gyártókörnyezetben szerzett releváns tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Kiváló kommunikációs képesség
- Ügyfélorientált hozzáállás
- Önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány
Előny:
- Csomagolástechnika területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség egy családias hangulatú vállalatnál
- Céges gépkocsi
- Laptop, mobiltelefon
- Rendszeres szakmai képzések

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.