Részmunkaidős recepciós

Hosszútávú részmunkaidős álláslehetőséget keres? Magabiztosan kommunikál angolul?

Gyógyszer-kereskedelemmel, klinikai kutatásokkal foglalkozó nemzetközi partnerünk heti 20 órás recepciós pozícióba várja új kollégák jelentkezését.

Feladatok

- klasszikus recepciós feladatok
- érkező vendégek köszöntése, tájékoztatása
- kimenő és bejövő posta intézése
- kapcsolattartás ügyfelekkel
- adminisztratív segítségnyújtás az irodában dolgozó kollégáknak
- recepció rendben tartása

Elvárások

- középfokú végzettség
- magabiztos angol nyelvtudás
- kiváló szervezőkészség
- jó kommunikációs készség
- magabiztos fellépés

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

- stabil, jó nevű, etikus vállalat tagja lehet
- versenyképes fizetés
- kiváló munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Takács
+ 36 1 300 66 84
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.