Vegyésztechnikus

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk Vegyésztechnikus munkatársat.

Feladatok

• Vasúti fékszerkezetek korrózióvédelmének részeként felületkezelési és felület előkészítési műveletek végrehajtása, foszfátozó és mosó sorok fürdőinek elemzése és karbantartása
• Minőségi követelmények ellenőrzése
• Szennyvízkezelő berendezés üzemeltetése (fürdők semlegesítése, szennyvíziszap mozgatása, szűrőprések tisztítása), a hatósági szennyvíz határértékek szigorú betartása
• Felületkezelési hibák kijavíttatása. Festő sorról való visszajelzések követése, szükség szerint beavatkozás az előkezelésbe
• A rábízott terület (foszfátozó és mosó sorok, szennyvízkezelő) rendjének és tisztaságának fenntartása
• Karbantartási munkálatokban való részvétel

Elvárások

• Vegyésztechnikusi vagy környezetvédelmi technikusi végzettség
• 3 műszakos munkarend és szükség szerinti szombati munkavégzés vállalása

Előny
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér.
Versenyképes jövedelem.
Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.