AP Supervisor

Szeretnél feljebb lépni a csapattagi szintről? Akkor ez a lehetőség neked szól!

Feladatok

- Kb. 10-13 fős csoport irányítása
- Riportálás a folyamat menedzsernek (Process manager)
- Folyamat felelősök (Process leader) riportoltatása
- Projektek irányítása
- Felel a hozzátartozó országokért
- People management feladatok ellátása: visszajelzések, teljesítményértékelés, toborzás
- Monitoring funkció: riportok elemzése, változtatások kezdeményezése/bevezetése, osztály szintű teljesítmény figyelése

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Magabiztos angol nyelvtudás – szóban és írásban,
- Francia vagy bármilyen más európai nyelvtudás ismerete előnyt jelent
- SAP tapasztalat – AP, GL modul
- AP process ismerete
- SSC háttér
- Csapatvezetői potenciál

Amit kínálunk

- Bővülő szolgáltató központ
- Kihívásokkal teli munkakör
- Fiatalos csapat
- Kellemes légkör
- Modern, belvárosi iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.