Értékesítést támogató szakértő

Partnercégünk a világ legnagyobb festék- és bevonatgyártó vállalata. Az ipari bevonatokkal foglalkozó üzletághoz keresünk szakértőt az értékesítési tevékenységek szakmai támogatásához.

Feladatok

- Az értékesítési folyamatok szakmai támogatása
- Az ipari bevonatok alkalmazásával kapcsolatos szakértői tanácsadás az ügyfelek részére
- Bevonatrendszerek tesztelése és színbeállítása
- Ügyfelekkel történő szerződéskötések támogatása és koordinációja
- Ügyfélpanaszok adminisztrációja és megfelelő koordinációja
- Proaktív kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

- Minimum 5 év tapasztalat festékipari környezetben (járműipari bevonatok területén)
- Erős szakmai tudás és nyitottság az új technológiák megismerésére
- Kiváló tárgyalási és problémamegoldó készség
- Projektszemlélet
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk

- Versenyképes bérezés és egyéb juttatások
- Megbecsült és sikeres vállalati háttér
- Professzionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Viktor Izsák
viktor.izsak@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.