Üzleti elemző - Architect

Partnerünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal és országos hálózattal rendelkezik. Jelenleg Üzleti elemző - Architect pozícióba keres új munkatársat.

Feladatok

- Részvétel hosszútávon működő, hazai és nemzetközi piacra készülő humánügyviteli rendszer kialakításában.
- Üzleti igények definiálása, elemzése és dokumentálása.
- Részvétel az üzleti igények szakmai egyeztetésében az érintettekkel (szponzor, megrendelő, ügyfél, felhasználó).
- Kiadások tartalmának és ütemezésének támogatása a fejlesztési feladatok megfogalmazásával és priorizálásával.
- Elkészült fejlesztések specifikáció szerinti működésének ellenőrzése, átvétele, átadása tesztelésre.
- Architektúra tervezése, kódok magas szintű tervezése
- Jelenlegi architektúra felmérése, megismerése, változtatások kezdeményezése.
- Dokumentációk elkészítése, aktualizálása.

Elvárások

- Felsőfokú informatikai végzettség
- Minimum 3 év szoftverfejlesztői vagy szoftvertervezői gyakorlat komplex rendszer architektúrájának ill. keretrendszerének kialakításában, kezelésében.
- UML ismerete, gyakorlati használata.
- Webes technológiák ismerete.
- Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
- Pontosság, precizitás
- Minőségorientáció
- Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
- Ügyfél orientált szemlélet
- Min. alapszintű angoltudás

Előnyt jelent:

- Szoftverfejlesztői gyakorlat többrétegű alkalmazás fejlesztésében.
- Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek
- Szoftvertervezési minták (Design Patterns) ismerete

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatás
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Munkavégzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként
- Részvétel hosszú távú termékfejlesztési projektben

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
boglarka.hubai@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.