Junior PL/SQL fejlesztő

Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk junior szoftverfejlesztő munkatársakat PL/SQL programozási területre.

Feladatok

- Üzleti állományok rendszeres betöltése az Oracle alapú adatbázisba
- Az állományok adatbázisba töltése érdekében adatbázis fejlesztési feladatok ellátása, Oracle PL/SQL nyelven
- Egyszerűbb és komplexebb DB oldali és Webes hibák feltárása, megoldási javaslatok tétele
- A napi problémák megoldása és azokra automatizálási javaslatok tétele
- A csapat tagjaként a többi fejlesztő munkájának segítése
- Az új fejlesztések tesztelése

Elvárások

- IT területen szerzett végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
- PL/SQL fejlesztésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Szakmai angol szöveg megértése
- Precíz, hatékony munkavégzés, proaktivitás
- A feladattal, illetve a munkával kapcsolatban érzett elkötelezettség, igényesség
- Új technológiák tanulására való hajlandóság

Amit kínálunk

- Hosszú távú álláslehetőség
- Egyénre szabott karrierút és oktatási terv
- Rendszeres belső és külső képzéseket, tréningek
- Nemzetközi háttér, stabil munkahely
- Jól felszerelt, modern és kellemes környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mező-Mészáros Ildikó
+36 20 423 6055
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.