Műszaki projekt koordinátor

A médiaiparban tevékenykedő nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

- Kiemelt ügyfelekkel történő kapcsolattartás: Pláza Managerek és tulajdonosok, magas rangú Önkormányzati tisztviselők, vállalati ügyfelek.
- Plázákkal és Önkormányzatokkal történő üzleti tárgyalások előkészítése, leszervezése, ezeken való részvétel:
- Döntés előkészítő anyagok elkészítése,
- üzleti tervek összeállítása,
- prezentációk készítése.
- Helyszíni felmérések során a fejlődési lehetőségek meghatározása: Meglévő felületek optimalizálása, új helyszínek meghatározása, leválogatása.
- Kimutatások, prezentációk készítése angol és magyar nyelven
- Műszaki osztályon készülő riportok koordinálása
- Műszaki osztályon felmerülő ad-hoc feladatok

Elvárások

- Felsőfokú iskolai végzettség
- Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás, francia nyelvtudás előny
- Tárgyalástechnika
- Jó kommunikációs készség
- Alaposság
- Csapatjátékos
- Delegálási képesség
- Önálló munkavégzés
- Gazdasági alapismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 30 692 8875
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.