Beszerző / Anyaggazdálkodó - Német nyelvtudással

Megbízónk japán tulajdonban lévő autóipari beszállító vállalat. Számukra keresünk Beszerző / Anyaggazdálkodó pozícióba munkatársat.

Feladatok

- Direkt és indirekt anyagok megrendelése;
- A rendelések nyomon követése;
- Megfelelő időben történő beérkezés biztosítása;
- Készletszintek monitorozása;
- Napi kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártással, menedzsmenttel;
- Logisztikai KPI-k nyomon követése, a meghatározott célok teljesítése.

Elvárások

- Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás
- Min. középfokú végzettség
- 2 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
- Autóipari tapasztalat előny
- Olyan jelentkezőket is várunk, akik diszponensi vagy vevői kapcsolattartói pozícióban szereztek több pár éves tapasztalatot, és szívesen megismerkednének ezzel a területtel

Munkavégzés helye

Százhalombatta, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ivett Őze
ivett.oze@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.