Senior .NET developer

Nagy múltú, magyarországi rendszerintegrációval és infrastruktúra-kialakítással foglalkozó partnerünk keres senior .NET tapasztalattal rendelkező szakembert!

Feladatok

- Teljes körű fejlesztési folyamatok lebonyolítása .NET keretrendszerben
- Webes technológiákra épülő alkalmazások fejlesztése
- A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése
- Belső és külső domainek megismerése
- Együttműködés a cég más területeivel
- Teljes, vagy projektben részt vevő fejlesztői csapat szakmai vezetése

Elvárások

- Legalább 3 éves releváns fejlesztői tapasztalat .NET 3.5 vagy újabb környezetben
- ASP.Net (C#), MVC 3 vagy újabb technológiák ismerete
- MS SQL, Entity Framework és Linq ismerete
- JQuery-ben szerzett tapasztalat
- XML, Ajax technológiák ismerete
- WCF service és Web service technológiák használatában szerzett tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyt jelent:

- MS InfoPath ismerete
- SharePoint Server 2007, 2010 vagy 2013 bevezetésében, konfigurálásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- SharePoint Server 2007, 2010 vagy 2013 környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat
- Új MS Office dokumentumok (pl. .docx) programozásában szerzett tapasztalat
- TFS, TeamCity ismeret
- Tapasztalat valamely egyéb ORM rendszer használatában
- Microsoft vizsgák megléte
- Felsőfokú (szakirányú) végzettség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
+36 20 952 2065
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.