Kárügyintéző

Magyarország legdinamikusabban fejlődő autóüveg javítással, szélvédő javítással, szélvédő cserével foglalkozó vállalkozása keres új munkatársat.

Feladatok

• A káresemények teljes adminisztrációja, a kár bejelentésétől a biztosító térítéséig. (káresemény: szélvédő csere vagy javítás)
• Elvégzett munkák anyagainak, fotóinak ellenőrzése
• Vidékről érkező fotók archiválása
• A kiszámlázott káranyagoknál a finanszírozói meghatalmazások bekérése, nem teljesülése esetén a szükséges további lépések megtétele, ügyfél felé a behajtás megkezdése
• A kiszámlázott, finanszírozói meghatalmazásokkal rendelkező káranyagok „benyújtása”, annak dokumentálása, nyomon követése
• Szélvédő javítási kalkulációk elkészítése, a kalkuláció alapján a számla előállítása, a káranyag továbbítása a biztosítónak, a kárakta nyomon követése kifizetésig
• Hiányzó okmányok, nyilatkozatok beszerzése ügyféltől, használótól és továbbítása a biztosító felé
• Aktív együttműködés a vállalat többi területével
• Udvarias és világos tájékoztatása nyújtása ügyfeleink számára
• Esetleges levonások, számlareklamációk egyeztetése a Biztosító társaságokkal

Elvárások

• középfokú végzettség
• Microsoft Word, Excel programok magabiztos használata
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• precíz, pontos, elhivatott személyiség
• lojalitás, csapatmunkára való készség
• határidők betartására való képesség
• alkalmazkodó, rugalmas személyiség
• monotonitás tűrés (ismétlődő feladatok)

Előny: társalgási szintű angol nyelvtudás
biztosítás területén/biztosítókkal szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

- Változatos feladatok, szakmai kihívások
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.