Gépész projektmérnök

Partnerünk egy világvezető multinacionális vállalat, amelynek profilja magában foglal kutató, fejlesztő és gyártó tevékenységet egyaránt. A világszinten több mint 45.000 főt foglalkoztató cég magyarországi üzemébe Gépész projektmérnököt keresünk.

Feladatok

- Tervezési, kivitelezési és üzembe helyezési munkák irányítása, aktív részvétel a -tervezésben
- Gép specifikációk felállítása együttműködésben a termeléssel és az R&D szervezettel
- Gépész-, villamos-, építész- és karbantartó mérnökökből álló projektcsapatok koordinációja
- Angol nyelven történő ártárgyalások, műszaki egyeztetések és konferenciabeszélgetések lebonyolítása
- Nemzetközi projektek vezetése
- Költségkalkuláció és ütemtervkészítés

Elvárások

- 1-3 év releváns tapasztalat
- Gépészmérnök végzettség (géptervezői szakirány előny)
- Aktív ANGOL nyelvtudás
- Autodesk Inventor tervezői gyakorlat
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Fiatalos csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Karrierlehetőség egy innovatív ipari vezető vállalatnál

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.