Villamosmérnök

Partnerünk egy világvezető multinacionális vállalat, amelynek profilja magában foglal kutató, fejlesztő és gyártó tevékenységet egyaránt. A világszinten több mint 45.000 főt foglalkoztató cég magyarországi üzemébe villamos projektmérnököt keresünk.

Feladatok

- Meglévő berendezések fejlesztése, új berendezések kidolgozása
- Beruházási projektekben való részvétel, beruházási projektek irányítása, valamint azokhoz szükséges tervezési feladatok elvégzése,
- Kivitelezési feladatok irányítása, kapcsolattartás a kivitelezőkkel,
- Új berendezések beüzemelésében aktív részvétel,
- Műszaki dokumentációk készítése.

Elvárások

- Felsőfokú villamosmérnöki végzettség,
- Minimum 1-3 éves automatizálási területen szerzett gyakorlat,
- Kommunikációképes angol nyelvtudás,
- AutoCAD 2D, MS Office használata,
- Önálló- és csapatmunkára való képesség

Előny:
- OMRON automatizálási eszközök ismerete
- SCADA ismeret

Amit kínálunk

- Fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Innovatív környezet

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.