Készülék tervező

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok

- Turbina lapátok forgácsolásához szükséges készülékek tervezése 3D modellek alapján
- A megtervezett készülékek beszállító általi gyártásának koordinálása
- Az új készülékek átvétele
- Az új termékek készülékezésének kidolgozása és kvalifikálása sorozatgyártásra
- Designe to cost ötletek gyűjtés és egyeztetése
- Technológiafejlesztés és tesztelés
- Gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel
- CAD-CAM rendszerek alkalmazása
- A forgácsolási feladatok elvégzéséhez szükséges technológiák és CNC programok elkészítésében való részvétel
- Gyártás során felmerülő minőségi problémák elhárítása

Elvárások

- Gépészmérnöki végezettség (Bsc/Msc)
- Német és/vagy angol nyelvtudás
- Forgácsolási területen szerzett 3-5 év releváns tapasztalat
- Felhasználói szintű PC ismeret
- CAD-CAM programok ismerete, CRE02, NX, Vericat
- Precíz munkavégzés
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség
- Technológiák elsajátítása részidős németországi betanulással

Amit kínálunk

- Versenyképes, széles juttatási csomag és béren kívüli juttatások
- Kiemelkedő teljesítményt elismerő javadalmazási rendszer
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Modern, nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu email címre és megkeressük a részletekkel.

Donát Hajnal
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.