Irodai asszisztens

Nemzetközi partnerünk részére irodai asszisztens feladatkörök betöltésére új kollégákat keresünk!

Szereted a nemzetközi környezetet , pontos vagy, szeretsz vezetni és fejlődésre vágysz? Imádsz új emberekkel találkozni? Mindezt nagyon gyorsan és hatékonyan teszed és még az adminisztrációra is tudsz közben figyelni?

Akkor Téged keresünk!

Feladatok

· Új gépkocsik adatainak rögzítése a belső rendszerekben
· Szerződések előkészítése, dokumentálása
· Káranyagok rendszerezése, nyilvántartása
· Eladott gépkocsik kivonása a belső rendszerekből
· Felszámolt vagy sérült autók nyilvántartása
· Posta forgalom kezelése
· Alkalmanként gépkocsik mozgatása ( irodák között, kereskedésekből)

Elvárások

· Legalább középfokú végzettség
· B kategóriás vezetői engedély
· Angol nyelvtudás előnyt jelent
· 1-3 év adminisztrációs tapasztalat

Amit kínálunk

· Nemzetközi munkakörnyezet
· Versenyképes juttatási csomag
· Fejlődési lehetőség
· Felelősség teljes feladatok

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 40 óra.

Munkavégzés helye: XIII.kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tímea Viola
timea.viola@randstad.hu
+36 1 3006721
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.