Diszponens/ gyártástervező - német nyelven -

Multinacionális járműipari területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk diszponensi, illetve gyártástervezői feladatkörbe kollégát, aki magabiztosan kommunikál német nyelven.

Feladatok

- gyártás ütemezése
- kiszállítások nyomon követése
- napi gyártási tervek kiadása
- termékváltozások nyomon követése és gyártási tervbe átültetése
- termelési terv elkészítése, aktualizálása
- gyártási terv teljesülésének folyamatos ellenőrzése, kiértékelése
- folyamatos gyártásoptimalizálás
- adatok karbantartása

Elvárások

- közép vagy felsőfokú végzettség
- német nyelven folyékony kommunikáció (angol nyelv ismerete további előny)
- minimum 2 év gyártás területén szerzett diszponensi, tervezői tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
- erős MS Office felhasználói ismeretek
- logikus gondolkodásmód, feladatcentrikusság

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszú távú lehetőség
- Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Százhalombatta, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szitkay Rita
+36 1 688 6846
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.