Gombolyító gépkezelő

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető transzformátor gyártással foglalkozó cég keres folyamatosan bővülő megrendelések miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok

- Számítógép vezérelt gombolyítógép kezelése
- Folyamatos termelés biztosítása
- Műszaki rajzok alapján történő munkavégzés

Elvárások

- Alapfokú iskolai végzettség
- Műszaki ismeretek, műszaki rajz minimális ismerete
- Jó fizikum
- Precíz munkavégzés
- Megszakítás nélküli munkarend vállalása
- Termelésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

- Versenyképes bérezés
- Utazási költségtérítés
- Kiemelkedő teljesítményt elismerő havi bónusz csomag
- Cafeteria támogatás
- Sportolási támogatás
- Hónap dolgozója program keretein belül extra juttatás
- Nemzetközi környezetben folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hajnal Donát
+36 30 981 0039
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.