Gázturbina üzembehelyező mérnök

Ügyfelünk egy nemzetközi gyártó cég, mely folyamatos bővülésének köszönhetően külföldi üzembehelyező projektek kapcsán Gázturbina üzembehelyező mérnök pozícióba keres munkatársat.

Feladatok

- Gázturbinák üzembe helyezése, generátor szinkronizáció,
- Kapcsolattartás a vevővel és a projekt menedzsmenttel,
- Változtatások nyomonkövetése, dokumentálása,
- Az oklevél megszerzését követően az üzembe helyezésen dolgozó munkatársak szakmai irányítása.

Elvárások

- Villamosmérnök vagy energetikus végzettség
- Irányítástechnikai ismeretek és tapasztalat (PCS7, T3000 előny)
- Erősáramú ismeretek
- 2-3 év releváns munkatapasztalat (vagy pályakezdő)
- Aktív, erős középfokú ANGOL nyelvtudás (szakmai angol ismerettel)
- MS Office irodai alkalmazások ismerete

- Oktatásban, tudás-átadásban alkalmazható kompetenciák
- Mobilitás: folyamatos részvétel általában 2-3 hónapos külföldi projekteken
- Együttműködő, önálló, minőségorientált személyiség
- Csapatszellem, kiváló alkalmazkodóképesség
- Döntési és irányítási képesség
- Határozottság, terhelhetőség
- Nyitottság más kultúrák iránt

Amit kínálunk

- Nemzetközi csapatban folyik a munkavégzés
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Világ körüli projekteken való részvétel
- Dinamikus fiatalos csapat
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont

+36 1 6886887
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.