Projektmérnök

Partnerünk, 150 éves ipari múltra visszatekintő magyarországi divíziója, keres tehetséges projekt mérnököt. Fő profil: gyárak, gyártósorok, gépek áttelepítése üzemen belül, vagy más országokba.

Feladatok

- Projektek teljes körű lebonyolítása: ajánlatkéréstől a lebonyolításig
- Gép és gyártósor telepítés koordinálása
- Külföldi technológiák, projektek implementálása
- Géptelepítési és gépmozgatási projektek teljes körű szervezése
- Projektben résztvevő mérnökök koordinálása

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 1-3 év ipari környezetben szerzett projekt tapasztalat
- Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás írásban, szóban
- Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
- Kiváló kommunikációs készség
- Vezetői készség
- Elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés
- Kiváló szervező készség
- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés év végi teljesítmény bónusszal
- tanulási, fejlődés lehetőség
- változatos, dinamikus munkahelyi környezet
- fejlett technológiák megismerése

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 411 3614
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.