Ruhabolti eladó Budapesten!

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Társalgási szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren?
Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk Eladónak!

Feladatok

- A vásárlók kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás
- A napi üzletmenet biztosítása (árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása stb.)
- Pénztár kezelése

Elvárások

- Közép vagy felsőfokú végzettség
- Magabiztos középfokú aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
- Vevőorientált szemléletmód, kereskedői véna, esztétikai érzék
- Segítőkész, lelkes és nyitott személyiség
- Megszakítás nélküli, több műszakos munkarend vállalása

ELŐNY: Kereskedelmi vagy szállodaipari tapasztalat

Amit kínálunk

- Kellemes munkakörnyezet egy elegáns üzletben
- Ismert, prémium kategóriás termékek értékesítése
- Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
- Egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi cég nyújtotta biztos háttér

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. Kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő:
Megszakítás nélküli, több műszakos munkarend, napi 9, heti 40 óra.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Seregi Zsuzsanna
zsuzsanna.seregi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.