Kereskedelmi képviselő - Autós kiegészítők

Megbízónk több száz autós kiegészítő (nemzetközi brandek) kizárólagos disztribúcióját végzi Magyarországon és Kelet-Európában. Pest megyei munkavégzéssel keresünk új kollégát Kereskedelmi képviselő pozícióba.

Feladatok

-Üzletek túratervszerű látogatása
-Üzleti, illetve régiós szintű terv elérése, biztosítása
-Megrendelések felvétele, megfelelő dokumentálása
-Direkt értékesítés a független üzletekben
-Készletgazdálkodás
-Képviselt termék népszerűsítése, piacrészeiknek megfelelő kihelyezések biztosítása
-Reklámanyagok elhelyezése, akciók lebonyolítása
-Folyamatos riportolás a piaci folyamatokról
-Új ügyfelek akvirálása

Elvárások

-Minimum 1 év, de preferáltan 2-3 év field sales területen szerzett tapasztalat
-Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel)
-FMCG háttér
-Jártasság hipermarket, szupermarket, barkácsáruház üzletlánc, benzinkúthálózat, valamint viszonteladó nagykereskedők kereskedelmében
-Pest megye vagy Budapest agglomerációjában való lakhely
-Kereskedelmi véna, üzleti érzék
-Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-Dinamikus, határozott, motivált, fejlődni vágyó személyiség, magabiztos fellépés
-Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
-Alapfokú számítástechnikai és felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
-Magabiztos gépjármű vezetési készség (B kategóriás jogosítvány)

Amit kínálunk

-Stabil szakmai háttér
-Versenyképes csomag
-Hosszútávú szakmai perspektíva

Munkavégzés helye

Budapest, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bartók Dorka
dorka.bartok@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.