Műszaki értékesítő

Magyarországi hegesztő berendezéseket forgalmazó Megbízónkhoz keresünk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat.

Feladatok

- A cég által forgalmazott teljes termékpaletta és szolgáltatások: oktatás, karbantartás, vizsgálatok értékesítése
- Hegesztőgépbemutatók, értékesítők szakmai háttértámogatása
- Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, új ügyfelek akvirálása
- Rendezvények, szakmai bemutatók, marketing terület támogatása

Elvárások

Műszaki/mérnöki területen szerzett végzettség
- Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
- Sikeres kereskedői múlt műszaki területen
- B kategóriás jogosítvány
- Hegesztéstechnikában való jártasság előnyt jelent

Amit kínálunk

- Sikeres cég, erős csapatszellem
- Szakmai továbbképzések, fejlődési, karrier lehetőségek
- Teljesítményarányos bérezés
- Felelősségteljes, változatos, kihívásokkal teli önálló munkavégzés
- Fiatalos csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.