Informatikai modellező (gázipari területre)

Partnerünk munkatársat keres gázipari dinamikus szimulációs feladat ellátására.

Feladatok

• A gázvezetékrendszer operatív feladataihoz szükséges komplex hálózat szimulációs program 24 órás folyamatos üzemeltetése, karbantartása.
• A valós idejű (on-line) szimulációhoz szükséges feladatok rögzítése, az országos on-line szimulációs hálózat kidolgozása és üzemeltetése
• Hidraulikai szoftver(ek) adatbázis, archívum naprakészségének biztosítása
• A technológiában történő változások átvezetése a szimulációs rendszerbe
• A kompresszorok fűtőgáz fogyasztásának optimalizációja érdekében hidraulikai szimulációk végzése és javaslatok kidolgozása a Rendszerirányító Központ számára
• Az exit pontokhoz történő kromatográf hozzárendelések végzése és folyamatos karbantartása
• Az exit pontokra szállított gáz minőség automatikus előrejelzéséhez szükséges feltételek programozói szintű biztosítása

Elvárások

• Felsőfokú műszaki, informatikai vagy természettudományi végzettség
• Programozói, szerver/kliens üzemeltetői tapasztalatok
• Foxpro programozási nyelv ismerete előnyt jelent
• Komplex dinamikus modellezésben szerzett gyakorlat
• A szakterület speciális szoftvereinek (telemechanikai, komplex dinamikus hidraulikai szimulációs, adatbázis-kezelői) legalább felhasználói szintű ismerete előnyt jelent
• Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

• Hosszútávú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Kellemes munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Siófok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mező-Mészáros Ildikó
ildiko.mezo-meszaros@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.