Mechanikus karbantartó

Élelmiszeripar gyártás területére keresünk Mechanikus karbantartókat

Feladatok

- Mechanikus javítások, hibaelhárítások elvégzése a biztonságtechnikai előírások figyelembe vételével
- Meghibásodott mechanikus alkatrészek cseréje
- A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, gépbeállítások elvégzése, a biztonságos és folyamatos működés érdekében
- A karbantartási terv végrehajtása
- A karbantartó csapat munkájának segítése
- Munkajelentések, formanyomtatványok kitöltése
- Munkabiztonsági szabályok betartása

Elvárások

- Minimum középfokú műszaki végzettség (lakatos, hegesztő, forgácsoló, gépszerelő végzettség előnyt jelent)
- Gépszerelői tapasztalat (forgó berendezések, anyagszállító berendezések, szivattyúk)
- Csőszerelés, szerelvények ismerete
- Zárt térben, magasban végzett munkatapasztalat
- Pontosság, precizitás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Magas felelősségtudat
- Megbízhatóság
- 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

- Fejlődési lehetőség
- Stabil háttér, hosszútávú tervezhetőség
- Versenyképes bérezés és juttatási csomag
- Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Foktő, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
+36 1 300 67 12
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.