Kivitelezési irányító

Lakossági energetikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk Kivitelezési irányító kollégát.

Feladatok

- A kivitelező csapat koordinálása
- Megújuló energiaforrások (leginkább napelemek) beszerelésével kapcsolatos kivitelezési munkák koordinálása
- Telepítési munkálatok megszervezése, lebonyolítása és dokumentálása
- Szükséges erőforrások biztosítása a kivitelező csapat számára (anyagellátás, szerszámozottság, emberi erőforrás)
- Beosztások elkészítése
- Alvállalkozókkal és ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Leszámolási dokumentációk elkészítése
- Belső kivitelezésekhez szükséges minőségirányítási rendszer kidolgozása, működtetése

Elvárások

- Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
- Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
- Minimum 3 év kivitelezésben szerzett tapasztalat
- Angol/Német nyelv társalgási szintű ismerete
- Tárgyalókészség
- Önálló, precíz munkavégzés
- Analitikus gondolkodás
- Terhelhetőség, rugalmasság
- Jó problémamegoldó készség
- Jó szervező- és irányító készség

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Rugalmas munkaidő
- Dinamikus, fiatal, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kálóczi Barbara
+36 1 300 6644
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.