Termelési kisegítő Németországban!

Németországi munkalehetőség!
Különböző termelési üzemek (élelmiszer, fémipari feldolgozó, faipar, online kereskedelem) részére, változó munkahelyekkel, keresünk Bad Hersfeld/Niederaula/Alsfeld térségben

Feladatok

Feladatok:
- Változó munkahelyen történő munkavégzés a partner igényeitől függően- különböző vállalatoknál
- Különböző betanított tevékenységek a raktárban, termelésben, vagy épitési helyeken
-Gépek kiszolgálása és kezelése
- Csomagolási tevékenység
-Rend és tisztaság tartása a munkahelyen

Elvárások

Elvárások:
- Termelési jártasság
- Kézügyesség
- Lelkiismeretes és pontos munkamódszer
- Logikus gondolkodás és jó felfogóképesség
- Három műszakos és hétvégi munka vállalása
- Autó és jogositvány feltétlenül szükséges
- Készség, 50 km-es sávban dolgozni
- Német nyelvi ismeret: egyszerű önálló kommunikáció

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
- Kimagasló bérezés
- Ingyenes munkaruha és munkavédelmi cipő
- Lakhatás támogatása

Munkavégzés helye

Bad Hersfeld/Niederaula/Alsfeld, Németország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szonja Ányos
34/200-330

e-mail: tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.