Karbantartási vezető

Multinacionális hátterű Megbízónk számára keresünk munkatársat - Karbantartási vezető - pozícióba

Feladatok

- Állapotalapú és megelőző karbantartási tervek fejlesztése, végrehajtása és optimalizálása
- Gépek és felszerelések működésének műszaki felügyelete, a folyamatos működés biztosítása
- Karbantartási folyamatok fejlesztése, aktualizálása, költségoptimalizálás
- A gyártáshoz kapcsolódó tartalék alkatrészek biztosítása
- Nem tervezett meghibásodások esetén hiba-ok elemzés készítése
- Berendezések hibamód elemzésének elkészítése
- Karbantartáshoz kapcsolódó adatok elemzése, riportok készítése, fejlesztési programok kidolgozása
- Karbantartó csapat irányítása, fejlesztése, motiválása, vezetése

Elvárások

- Gépészmérnök végzettség
- Min. 5 éves releváns, termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
- Csapatvezetésben/koordinálásban szerzett min 2-3 éves tapasztalat

Munkavégzés helye

Foktő, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ivett Őze
ivett.oze@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.