Csomagoló (operátor)

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk új kollégákat csomagló operátor pozícióba budapesti telephelyre (X. kerület), azonnali kezdéssel.

Feladatok

- a gyógyszerek kibontása, címkézése, csomagolása a vonatkozó dokumentáció alapján csoportvezető irányításával
- a gyártási folyamatokra vonatkozó utasítások betartása
- a gyártási dokumentáció elkészítése
- az üzemi higiénia betartása
- az általa felügyelt gyártósoron végzett tevékenység ellenőrzése

Elvárások

- nagyfokú rugalmasság vállalása-> 4 hónapos munkaidőkeretben történő foglalkoztatás, hétfő és vasárnap közötti nappali és heti egyszeri éjszakai munkavégzéssel
- jó állóképesség
- jó kézügyesség
- pontosság

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- munkába járási költségtérítés
- hosszú távú munkalehetőség
- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kocsis Ivett Dalma
06/30/428-7739
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.