Master Data Analyst

Ágazatában világelsők közé tartozó multinacionális partnerünk számára keresünk törzsadatkezelő munkatársat Master Data Analyst pozícióba.

Feladatok

- vállalati törzsadatok karbantartása, frissítése
- új adatok bevitele az előírt szabályoknak és folyamatoknak megfelelően
- forrásdokumentumok helyességének ellenőrzése, eltérések esetén hiányzó adatok pótlása, javítása
- forrásdokumentumok rendszerezése
- munkafolyamatok és ügyfél-kommunikáció nyomon követése, rögzítése
- rendszeres és eseti jelentések készítése
- szoros együttműködés vállalati egységekkel

Elvárások

- folyékony angol nyelvtudás
- törzsadatkezelési területen (Master Data) szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- precizitás, részletekre való odafigyelés
- monotonitástűrés
- analitikus szemlélet
- MS Office magabiztos használata
- SAP tapasztalat előnyt jelent
- reggeli (6:00-14:30) vagy délutáni műszakos munkarend vállalása (14:00-22:30)

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- stabil munkalehetőség
- modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nelli Fodor
+ 36 1 300 6513
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.