Raktári adminisztrátor

Biztos, hosszútávú adminisztratív munkakört keresel? Akkor ez a TE lehetőséged:

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk raktári adminisztrátorokat budapesti telephelyre, azonnali kezdéssel.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

- termelés teljes körű kiszolgálása, komissiózás
- beérkező tételek átvétele, bevételezés
- termelésből érkező készáru készletre vétele
- adminisztrációs feladatok ellátása (manuális és rendszerszintű)

Elvárások

- középfokú végzettség
- flexibilis (munkaidőkeretben történő foglalkoztatás, esetenként hétvégi munkavégzéssel)
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Word, Excel)
- önálló, proaktív és problémamegoldó személyiség

Előnyt jelent:
- áruátvételben, komissiózásban szerzett tapasztalat,
- angol nyelvtudás,
- adminisztrációban szerzett releváns tapasztalat

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

- nemzetközi munkakörnyezet
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kocsis Ivett Dalma
0630/428-7739
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.