Munkaügyi és pénzügyi ügyintéző

Munkaügyi és pénzügyi területre keresünk adminisztratív ügyintézőt partnerünkhöz.

Feladatok

- A bevezetésre kerülő új humánügyviteli program adatbázisához szükséges táblák összeállítása az adatmigrációhoz
- Az átforgatott adatok szakmai ellenőrzése
- A munkaügyi és pénzügyi programokban szükséges beállítások elvégzése, az adatok szakmai ellenőrzése
- A közalkalmazottakhoz kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátása
- Szükség szerint a pénzügyi csoport munkájának támogatása, számlák rögzítése, nyilvántartás vezetése

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- 1-3 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
- JDolBer program felhasználói szintű ismerete
- Közalkalmazotti tapasztalat előnyt jelent
- KIRA rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

- Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű munkáltatónál
- Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Viktor Izsák
viktor.izsak@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.