Műszaki ügyfélkapcsolati munkatárs

Nívós, építőiparban tevékenykedő partnerünk számára keresünk olyan ügyfélkapcsolati munkatársat, akiben megvan a vágy az értékesítés iránt, és rövid időn belül ebben az irányban folytatná szakmai életét.

Feladatok

- A cég termékeinke telefonos értékesítése beérkező ügyfélhívások mentén
- Rendelések felvétele, valamint ügyfelek tájékoztatása termékek és szolgáltatások tekintetében
- Értékesítésben dolgozó kollégák munkájának napi szintű támogatása, társosztályokkal történő együttműködés
- SAP és kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

- 1-3 éves munkatapasztalat, ideálisan értékesítésben és/vagy ügyfélszolgálati területen
- Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Műszaki beállítottság és legalább alapfokú, fejleszteni kívánt angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű MS Office tudás
- Előny: Építőiparban szerzett végzettség / értékesítési tapasztalat építőiparban

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem
- Értékesítői pozícióba való előrelépés, internzív betanulás és tréningek
- Fiatalos, lendületes, motiváló csapat és légkör
- Folyamatos fejlődési lehetőség, coaching, mentoring

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.