Finance Director

Partnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállalat. Komárom-Esztergom megyében működő gyártóegységükbe keresünk Pénzügyi vezetőt.

Feladatok

- 20 fős pénzügyi csoport munkájának irányítása:
--CashFlow - kontrolling
--Könyvelés
--Bérelszámolás
--Adózás
-Havi zárásokkal kapcsolatos ellenőrzési, egyeztetési faladatok,
- USGAAP szabályok szerinti megfelelés biztosítása,
- A vállalat pénzügyi központja és a hatóságot felé történő jelentések elkészítése,
- A hatóságokkal, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás,
- Társosztályok támogatása, a megfelelő információk biztosítása számukra,
- A vállalat költségvetésének elkészítése,
- A vállalat stratégiai döntéseinek pénzügyi előkészítése, a költséghatékony működés biztosítása

Elvárások

- Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
- Minimum 3 éves pénzügyi vezetői tapasztalat
- Megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban,
- Precíz, felelősségteljes munkavégzés
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Innovatív környezet
- Szervezeten belüli, globális szintű, szakmai lehetőségek

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Petra Takács
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.