Szenior Letétkezelő

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő bank, amely csapatukba keres egy Szenior Letétkezelőt.

Feladatok

-befektetési alapok, nyugdíjpénztárak és egyéb letétkezelt portfoliók eszközeinek értékelése, befektetési szabályok ellenőrzése
-ingatlanalapok letétkezelési feladatainak ellátása
-ügyfelek értékpapír ügyleteinek, egyéb tranzakcióinak elszámolása
-értékpapír társasági események kezelése
-közreműködés a tevékenységet érintő szabályzatok, eljárásrendek kidolgozásában, felülvizsgálatában a piaci és jogszabályi környezet változása, valamint termék-, rendszer- és folyamatfejlesztések esetén
-belső és külső adatszolgáltatások, jelentések készítése

Elvárások

-hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 éves gyakorlat
-szakirányú felsőfokú végzettség
-angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
-pénz-és tőkepiaci műveletek ismerete
-jogszabályi háttér ismerete
-terület specifikus alkalmazások emelt szintű ismerete

-Precíz, önálló munkavégzés
-felelősségtudat, megbízhatóság
együttműködési és kommunikációs készség

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség
- Felelősségteljes munkakör
- Dinamikus csapat
- Modern munkakörnyezet
- Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gróf Szabina
+36 1 300 6602
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.