Pénzforgalmi termékfejlesztő

Partnerünk, nyugat-magyarországi régió meghatározó pénzintézete keres Pénzforgalmi termékfejlesztő pozícióba olyan kollégát, aki nyitott lehet egy új kihívásra! A leendő szakember egyaránt fókuszálna lakossági és vállalati ügyfelek betéti és számlatermékeinek a fejlesztésére, széleskörű mozgásteret kapva!

Feladatok

A Bank teljes körű termék- és szolgáltatásfejlesztési tevékenységének végzése, ezen belül:

-lakossági és vállalkozói betéti termékek és az azzal kapcsolatos tevékenységek fejlesztése
-lakossági forint- és devizaszámla, vállalkozói forint és devizaszámla vezetéssel és az azzal kapcsolatos tevékenységek, termékek fejlesztése
-elektronikus pénzforgalmi és kártya szolgáltatások és az azzal kapcsolatos tevékenységek fejlesztése
-értékesítési csatornák fejlesztése
-a kialakítandó új termékek szolgáltatások értékesítés támogatásának előkészítése a PTO-val együttműködve,
-piacfigyelés, konkurenciafigyelés

Elvárások

-Felsőfokú végzettség
-Bankban vagy Takarékszövetkezetben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
-Passzív oldali termékek ismerete
-Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk

-Versenyképes jövedelem
-Kreatív munkakör, összetett felelősségi kör
-Karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ágost Benkhard
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.