Divízióvezető kémiai analitikai üzletágban

Kémiai analitikai készülékek forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk divízióvezetőt.

Feladatok

- Divízió szinten egyéni tervszámok és célok meghatározása.
- Aktivitás mérése és a forecast kezelése.
- Riportok készítése.
- Szakmai tréningek éve szintű összeállítása.
- Bónusz rendszer divízió szintű menedzselése.
- Értékesítés hatékonyságát elősegítő, belső sales folyamatok fejlesztése.

Elvárások

- Értékesítés területén szerzett tapasztalat (min. 5 év)
- Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség (Life Science területen)
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű PC ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés + cafeteria
- bónusz
- autó (magánhasználatra is)
- mobiltelefon
- innovatív, dinamikusan fejlődő cég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Orsolya Vilmányi
+36 30 985 9726
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.