Banki ügyfélszolgálati munkatárs

Nemzetközi bankhálózatot működtető megbízónk számára dinamikus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

- Meglévő és potenciális ügyfeleink érdeklődése esetén komplex igényfelmérés, az igényekhez leginkább igazodó hiteltermék ajánlása és előszűrés telefon keresztül;
- Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása;
- Meglévő ügyfeleink teljes körű kiszolgálása;
- Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.

Elvárások

- Lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség;
- Határozott, udvarias fellépés;
- Minimum középfokú végzettség (felsőfokú, vagy közgazdasági szakirányú végzettség előnyt jelent);
- Aktív (!) társalgási szintű, biztos angol nyelvtudás;
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Pál
+36 1 301 1240
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.