Telefonos értékesítő munkatárs

Szeretnél gyorsan elhelyezkedni egy felelősségteljes pozícióban tanulmányaid után? Jó a kommunikációs készséged és úgy érzed, hogy egyszerre több dolgot tudsz koordinálni? Szereted az önálló feladatokat és ügyfelekkel foglalkozni? Jelentkezz most!

Feladatok

- Meglévő ügyfelek telefonon történő megkeresése, értékesítés
- aktivizálás- keresztértékesítés céljából
- termékek /szolgáltatások értékesítése / ügyfél aktivizálás
- ügyfél-elégedettség felmérés, egyéb szolgáltatási kampány lekövetése
- információ szolgáltatása
- tranzakciók rögzítése

Elvárások

- legalább középfokú végzettség
- kiváló kommunikációs készség
- ügyfélközpontú szemléletmód
- értékesítés orientáltság
- stressztűrő-képesség
- határozott, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés (Havi fix juttatás, Cafeteria rendszer)
- folyamatos fejlődési lehetőség
- nagyszerű csapat
- komplex rálátás a befektetési alapkezelésre, valamint a vagyon- és portfóliókezelésre.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szendrei Fanni
+3630 428 8967
fanni.szendrei@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.