Recepciós (részmunkaidőben)

A világ vezető dohányipari cége részmunkaidős recepciós munkatársat keres Budapesten.

Feladatok

- Magyar és külföldi vendégek fogadása, útbaigazítása
- Bejövő hívások kezelése magyar és angol nyelven
- Belföldi és nemzetközi küldemények intézése – (azonnali, 24 órás, nemzetközi)
- Bejövő és kimenő számlák és postai levelek iktatása, kezelése
- Tárgyalók foglalásának felügyelete és nyomon követése
- Autómosatás iktatása, megrendelése a szerződéses partnerrel

Elvárások

- Középfokú iskolai végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
- Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Jó kommunikációs készség
- Önállóság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

Cégünk versenyképes fizetési csomagot kínál, kiváló vállati hátteret. Várjuk dinamikus és fiatalos csapatunkba.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
+36 30 883 7466
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.