Értékesítési műszaki tanácsadó

Vérbeli értékesítőnek tartod magad? Ha könnyen ráérzel a partner igényeire, szeretsz kommunikálni és kapcsolatot tartani, eredmény-orientált vagy és még a műszaki dolgokhoz is értesz, te vagy az emberünk! Nemzetközi partnerünk értékesítési csapatába keresünk műszaki értékesítési tanácsadót.

Feladatok

- Prémium termékek és szolgáltatások értékesítése
- Műszaki segítségnyújtás az ügyfeleknek
- Értékesítési tervek készítése, elérése
- Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
- Kulcs partnerekkel való stratégiai együttműködés, stratégia
- Folyamatos együttműködés a társosztályokkal cégen belül

Elvárások

- Szenvedély az értékesítés iránt
- Nyitottság a műszaki termékek megismerésében, műszaki beállítottság
- Minimum középfokú végzettség ideálisan műszaki területen
- Eredmény-orientált gondolkodásmód, csapatjátékos és pozitív hozzáállás
- Határozott fellépés
- Tanulási, fejlődési vágy
- B kategóriás jogosítvány
- Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag céges autóval
- Folyamatos tréninglehetőségek (termék-, és alkalmazástechnika, értékesítési-kommunikációs tréning, stb.)
- Stabil, biztos munkahely nemzetközi hátterű cégnél
- Karrierlehetőség (horizontális és vertikális elmozdulásra is van lehetőség)

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.