Műszaki értékesítő (Légkezelő berendezések)

Európai piacvezető partnerünk megbízásából keresünk Műszaki értékesítőt - légkezelő berendezések értékesítésére - dinamikus csapatába.

Feladatok

- partnerekkel való napi kapcsolattartás
- új partnerek megkeresése
- adatbázis kezelése
- ajánlatok, szerződések készítése
- projektek koordinálása
- adminisztráció feladatok ellátása
- műszaki szaktanácsadás

Elvárások

- preferáltan felsőfokú végzettség, épületgépész végzettség előny
- releváns értékesítési tapasztalat (min. 2 - 3 év) és kereskedelmi beállítottság
- kiváló kommunikációs képesség, ügyfél-orientált gondolkodás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- kiemelkedő kommunikációs készség
- eredményorientált személyiség
- műszaki affinitás
- precíz munkavégzés

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- hosszú távú, stabil karrierlehetőség
- piacvezető cég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pomázi Gergely
+361 300 6670
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.