Biztonsági elemző

Megbízónk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardverszállító piac egyik legjelentősebb szereplője. Az ügyfelünk csapatába Biztonsági elemző kollégát keres.

Feladatok

- IT biztonsági projektek megvalósításában való részvétel
- IT biztonsági rendszerek telepítése
- Hosszú távon konzultatív feladatok

Elvárások

Elvárások:
- Mérnöki diploma
- Network routing/switching terén szerzett tapasztalat
- biztonsági elemzési és/vagy SIEM-tapasztalat
- VPN/tűzfal/IPS/IDS/RSA ismeret
- ArcSight/McAfee SIEM/IBM QRadar rendszerek ismerete
- tapasztalat sebezhetőségi vizsgálat terén
- probléma megoldó képesség, precíz munkavégzés
- hatékony működés ad-hoc csapatokban
- folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
- külföldi utazásra való hajlandóság, nyitottság

Előny, de nem feltétel:
- incidens kezelési tapasztalat
- etikus hackelésben szerzett tapasztalat (CEH vagy OSCP vagy ezekkel egyenértékű végzettség)

Amit kínálunk

- Magyarország legkomolyabb, erre a területre specializálódott cégében lehet csapattag
- Nemzetközi projektekben való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.