Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcsolódó anyagok és alkotóelemek széles választékát kínálja különböző ipari, vasúti-közlekedési, űrkutatási, és energiaipari alkalmazásokra.

Legyen Ön is egy sikeres csapat tagja, akár már holnap!

Feladatok

- Fémipari megmunkáló gépek működtetése
- Hagyományos karos fúrógép, szalagfűrész üzemeltetése
- Önálló munkavégzéshez szükséges mérések, ellenőrzések elvégzése

Elvárások

- Az alábbi szakvégzettségek egyike vagy szakmai tapasztalat gépkezelői, gépbeállítói munkakörben:

mechanikai műszerész, gépi forgácsoló, géplakatos, marós, esztergályos, szerszámkészítő, asztalos ipari szakmunkás

- 2 műszak vállalása (jelenleg állandó délelőttös műszak van csak)
- Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat
- Fém/faipari megmunkálási folyamatok ismerete
- Jó kézügyesség

Előnyt jelent:
targonca vezetői engedély, tűzvédelmi vizsga megléte, elsősegélynyújtó vizsga, önkéntes tűzoltósági tapasztalat.

Amit kínálunk

- Hosszútávú munkalehetőség
- Céges busz járat a Köki-től a munkavégzés helyére (X. kerület)
- Feladatokkal arányos bérezés és juttatási csomag
- Biztonságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehetséges:
katalin.szilagyi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.