Oracle Rendszerszervező

Bankszektorban működő, budapesti kiemelt ügyfeleink bővülése miatt folyamatosan keresünk új kollégákat hitelezési tanácsadó pozícióba.

Feladatok

- A vezetői információs rendszer működtetésében, adatok előállításában, ellenőrzésében, rekonsziliálásában való részvétel
- A központi adattárházat érintő feladatokban való közreműködés, specifikációk készítésében, felhasználói tesztelések elvégzésében, új fejlesztések implementációjában való részvétel
- Az adatminőség folyamatos javítása és megfeleltetése a módszertani követelményeknek
- Adatminőségi sztenderdek felállítása a pénzügyi adatpiacon, monitorozás, riportolás
- Tervezési folyamatban való közreműködés rendszer oldalról, a tervezési rendszer harmonikus működésének biztosítása

Elvárások

- Legalább 2 éves releváns tapasztalat
- Felsőfokú gazdasági / pénzügyi / informatikai végzettség
- ORACLE relációs adatbázisok ismerete
- PLSQL/SQL haladó szintű ismerete és aktív használata
- Visual Basic ismerete
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

- Közgazdász - informatikai végzettség
- Banki kontrolling tapasztalat
- SAP, Cognos felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Dinamikus, fejlődő csapat
- Nemzetközi környezet
- Rengeteg fejlődési lehetőség
- Modern iroda frekventált helyen

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sós András
+36 1 300 6679
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.